Minust

Fotograaf Heili laul

Mulle on alati meeldinud pildistada, kuid hakkasin fotograafiaga tõsisemalt tegelema, sest soovisin ühel päeval oma hobi ja töö ühendada.

Minu vanaisa oli kunagi äärmiselt mitmekülgne ja osav mees, kellele meeldis tegelda ka pildistamise ning filmimisega. Koolipõlves vaatasin palju vanaisa filmitud võtteid ja tehtud fotosid ning see tekitas minus suurt imetlust. Kahjuks oli tema osa minu elust lühike ja mäletan üksikuid kirkamaid hetki. Ta lahkus siit ilmast, kui olin alles esimesse klassi minev tüdruk. Kuid tema fotod aitavad hoida emotsioone ja mälestusi.

Koolis õppisin kunstikallakuga klassis, keskkoolis osalesin kalligraafia tundides. Minu vanatädi tegeles maalimise, muusika ja käsitööga. Tema rannakarpide ja kividega vaasid on mul tänaseni alles ja tema maalilised piparkoogid ning piparkoogimajad olid omal ajal Nõmmel hinnatud looming, mis olid imeilusad ja väga maitsvad. Mitmed minu sugulased ja tuttavad tegelevad muusikaga ning on saavutanud selles valdkonnas tuntust. Olen alati olnud loomiguga ümbritsetud ja minu viis ennast väljendada on pildistamise kaudu. Olen inimene, kelle jaoks varased hommikutunnid on väärtuslik aeg endale. Armastan ärgata enne teisi, haarata kaamerakott ja minna pildistama, eriti enne päikesetõusu, mil valgus on kõige põnevam. Elades koha lähedal, kus on rabad ja metsad, olen teinud palju pilte just rabas. Kui soovid, siis võid minu tehtud pilte vaadata sellelt veebilehelt: https://www.facebook.com/koidufoto

Scroll to Top