Privaatsuspoliitika

Pildisild OÜ veebisait kuulub Pildisild OÜ-le, kes on teie isikuandmete vastutav töötleja.

Oleme vastu võtnud käesoleva privaatsuspoliitika, mis määrab, kuidas me Pildisild OÜ kogutud teavet töötleme, mis toob välja ka põhjused, miks me peame koguma teie kohta teatud isikuandmeid. Seetõttu peate enne Pildisild OÜ veebilehe kasutamist tutvuma käesoleva privaatsuspoliitikaga.

Hoolitseme teie isikuandmete eest ja kohustume tagama nende konfidentsiaalsuse ja turvalisuse.

Isikuandmed, mida kogume:

Kui külastate Pildisild OÜ-d, kogume teie seadme kohta automaatselt teatud teavet, sealhulgas teavet teie veebibrauseri, IP-aadressi, ajavööndi ja mõnede teie seadmesse installitud küpsiste kohta. Lisaks kogume saiti sirvides teavet üksikute veebilehtede või toodete kohta, mida vaatate, millised veebisaidid või otsinguterminid teid saidile viitasid ja kuidas te saidiga suhtlete. Me nimetame seda automaatselt kogutud teavet “seadme teabeks”. Lisaks võime lepingu täitmiseks koguda registreerimise ajal meile edastatud isikuandmeid (sh nimi, perekonnanimi, aadress, makseteave jne), kuid mitte ainult.

Miks me teie andmeid töötleme?

Meie prioriteet on klientide andmete turvalisus ja seetõttu võime töödelda vaid minimaalselt kasutajaandmeid, vaid nii palju, kui see on veebilehe hooldamiseks hädavajalik. Automaatselt kogutud teavet kasutatakse ainult võimalike kuritarvitamise juhtumite tuvastamiseks ja statistilise teabe kogumiseks veebisaidi kasutamise kohta. Seda statistilist teavet ei koondata muul viisil nii, et see tuvastaks konkreetse süsteemi kasutaja.

Võite külastada veebisaiti meile ütlemata, kes te olete, või avaldamata teavet, mille põhjal keegi võiks teid tuvastada kui konkreetset tuvastatavat isikut. Kui soovite siiski kasutada mõnda veebisaidi funktsiooni või soovite saada meie uudiskirja või esitada muid üksikasju, täites vormi, võite esitada meile isikuandmeid, nagu teie e-posti aadress, eesnimi, perekonnanimi, linn. elukoht, organisatsioon, telefoninumber. Võite meile oma isikuandmeid mitte esitada, kuid siis ei pruugi teil olla võimalik mõnda veebisaidi funktsiooni ära kasutada. Näiteks ei saa te meie uudiskirja ega meiega otse veebisaidilt ühendust võtta. Kasutajad, kes pole kindlad, milline teave on kohustuslikud, on oodatud meiega ühendust võtma meiliaadressil heililaul@gmail.com.

Teie õigused:

Kui olete Euroopa elanik, on teil oma isikuandmetega seotud järgmised õigused:

  • Õigus olla informeeritud.
  • Juurdepääsuõigus.
  • Õigus parandada.
  • Õigus kustutada.
  • Õigus piirata töötlemist.
  • Õigus andmete teisaldatavusele.
  • Õigus esitada vastuväiteid.

Õigused seoses automatiseeritud otsuste tegemise ja profiilide koostamisega.

Kui soovite seda õigust kasutada, võtke meiega ühendust allolevate kontaktandmete kaudu.

Lisaks paneme tähele, et kui olete Euroopa elanik, siis me töötleme teie teavet teiega sõlmitud lepingute täitmiseks (näiteks kui teete saidi kaudu tellimuse) või muul viisil meie loetletud õigustatud ärihuvide täitmiseks. eespool. Lisaks pange tähele, et teie teavet võidakse edastada väljapoole Euroopat, sealhulgas Kanadasse ja Ameerika Ühendriikidesse.

Lingid teistele veebisaitidele:

Meie veebisait võib sisaldada linke teistele veebisaitidele, mis ei ole meie omanduses ega kontrolli all. Pange tähele, et me ei vastuta selliste muude veebisaitide ega kolmandate isikute privaatsustavade eest. Soovitame teil meie veebisaidilt lahkudes olla teadlik ja lugeda iga veebisaidi privaatsusavaldusi, mis võivad koguda isikuandmeid.

Infoturbe:

Turvame teie arvutiserverites edastatava teabe kontrollitud ja turvalises keskkonnas, mis on kaitstud volitamata juurdepääsu, kasutamise või avalikustamise eest. Me rakendame mõistlikke administratiivseid, tehnilisi ja füüsilisi kaitsemeetmeid, et kaitsta oma kontrolli ja järelevalve all volitamata juurdepääsu, kasutamise, muutmise ja isikuandmete avaldamise eest. Siiski ei saa garanteerida andmeedastust Interneti või traadita võrgu kaudu.

Juriidiline avalikustamine:

Avaldame kogu teabe, mida kogume, kasutame või saame, kui see on seadusega nõutud või lubatud, näiteks kohtukutse või sarnase juriidilise protsessi täitmiseks, ja kui usume heas usus, et avaldamine on vajalik meie õiguste kaitsmiseks, teie turvalisuse kaitsmiseks või teiste turvalisust, uurida pettusi või vastata valitsuse taotlusele.

Kontaktinfo:

Kui soovite meiega ühendust võtta, et saada rohkem teavet selle poliitika kohta või võtta meiega ühendust mis tahes küsimustes, mis on seotud isiklike õiguste ja teie isikuandmetega, võite saata meili aadressile heililaul@gmail.com

Scroll to Top